MERVESAN/300 Watt 5 Vdc AC/DC METAL CASE ADAPTER
Product Code : MS-300-5
980.91 TL VAT
817.42 TL + VAT
Money Order Price : 792.90 TL + VAT %3  Discount
Brand: MERVESAN ELECTRONICS (MRW)
Product Code: MS-300-5
Product Name: MERVESAN/300 Watt 5 Vdc AC/DC METAL CASE ADAPTER -/MS-300-5
Series: INDOOR AC/DC (SMPS) ADAPTERS WITH METAL CASE
Input Voltage: 100-240 VAC
Frequency: 50 Hz
Output Voltage: 5VDC
Output Power: 300W
Output Current: 60A
Case Raw Material: METAL
Dimensions: 200*110*50
Place of Use: INDOOR
Warranty
24 AY
Features
Çıkış Gerilimi
5V
Adaptör Tipi
IP 67 Metal Kasalı Adaptör
Güç
300W