MERVESAN/150 WATT 24 VDC AC/DC METAL CASE ADAPTER
Product Code : MS-150-24
662.11 TL VAT
551.76 TL + VAT
Money Order Price : 535.21 TL + VAT %3  Discount
Brand: MERVESAN ELECTRONICS (MRW)
Product Code: MS-150-24
Product Name: MERVESAN/150 WATT 24 VDC AC/DC METAL CASE ADAPTER -/MS-150-24
Series: INDOOR AC/DC (SMPS) ADAPTERS WITH METAL CASE
Input Voltage: 100-240 VAC
Frequency: 50 Hz
Output Voltage: 24VDC
Output Power: 150W
Output Current: 6.20A
Case Raw Material: METAL
Dimensions: 200*99*42
Place of Use: INDOOR
Warranty
24 AY
Features
Adaptör Tipi
Metal Kasalı İç Mekan
Akım
6,25A
Çıkış Gerilimi
24V
Güç
150W