schneider-electric-marka-banner.jpg (180 KB)

 

Enerji sistemler ve Otomasyon alanında uluslar arası uzmanlığa sahip olan Schneider Electric konut, endüstriyel ürünler ve dijital dönüşümde lider şirketlerdendir.

İş ortaklarımızın, Çözüm ortaklığı ile geliştirici topluluğuyla operasyonel kontrol ve verimlilik sunmaktadır.

         Schneider Electric olarak inovasyon, çeşitlilik ve sürdürülebilir kontrol ve verimlilik sunuyoruz. Schneider Electric olarak inovasyon, çeşit ve sürdürülebilir kalkınma planına bağımlıdır. Sloganı ( Life is on ) Hayat Aydınlanır.

 Schneider Electric 3faz.com işletmesi her türlü çözümü sunmaya gayret etmektedir.

 Devre Kesicilier, Kontaktörler, Anahtar Prizler, Uzaktan Kumanda Ürünleri, Yük Ayırıcıla, Parafudr ve koruma üniteleri

Schneider_salter.jpg (39 KB)  2.jpg (40 KB)   3.jpg (32 KB)  schneider_sigorta_kutusu.jpg (38 KB)  5.jpg (42 KB)

  6.jpg (34 KB)  schneider_kompakt.jpg (47 KB)  Schneider_salterler.jpg (35 KB) Schneider_parafudr.jpg (42 KB)  Schneider_soket.jpg (35 KB) 

 Schenider_ozel_urunler.jpg (42 KB)  Schneider_exit.jpg (41 KB)  Schneider_buton.jpg (36 KB)  Schneider_kontaktor.jpg (41 KB)  Schneider_sensor.jpg (34 KB) 

 Schneider_kontrol_uniteleri.jpg (43 KB)  Schneider_buat.jpg (34 KB)

 

Aydıntlama Prizleri, Anahtarlar, Data Prizleri, Aydınlatma Ekipmanları

Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20
Görünüm :
Toplam 793 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 20

Schneider Electric

Schneider Electric 1836 yılında kurulmuş olan elektik malzemeleri üretiminde dünyaca bilinen bir Fransa markasıdır. Schneider Electric şalt grubu, altyapı, kablo kanalı ve otomasyon ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Geniş bir ürün pörtföyüne sahip olan Schneider Electric özellikle şalt ve otomasyon grubu ürünlerinde öne çıkmaktadır. Schneider Electric elektrik malzemeleri üretiminin yanında enerjinin verimli kullanılması adına otomasyon ürünlerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Schneider Electric ürünlerine Şalt ve Altyapı kategorilerimizden erişim sağlayabilir, temin edebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.