3faz.com YENİLENDİ . Favorilere ekle. Fiyatları Takip Et
Menüyü Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum

Blog Arama

Akım Korumalı Prizler

Akım Korumalı Prizler

AKIM KORUMALI PRİZLER Akım korumalı prizler aslında UPS olarak bilinen harici güç üniteleri ile karıştırılmamalıdır. Normalde UPS’ler içerdikleri batarya sayesinde sürekli sabit bir akım vererek cihazınızı korurken, cihazın aşırı gerilim dalgalanmalarından etkilenmesini engeller. Ancak akım korumalı prizlerin .....

Devamını Oku
30.01.2018
Yeni Nesi Su altı Türbinleri

Yeni Nesi Su altı Türbinleri

YENİ NESİL SU ALTI TÜRBİNLERİ Günümüzde yapılmakta olan araştırmalar sonucunda geliştirilen su altı türbinlerinde suyun akışından meydana gelen sirkülasyondan kaynaklı olarak büyük bir enerji ortaya çıkmaktadır.

Devamını Oku
05.01.2018
3faz.com A-Tech 2017 Fuarında

3faz.com A-Tech 2017 Fuarında

3faz.com Ankara -Congreisum'da düzenlenen Akıllı Bina Teknolojileri Elektrik Sistemleri 22-27 Kasım A-Tech 2017 Fuarına katılarak gücüne güç kattı.

Devamını Oku
04.01.2018
Değişen Fiyatlar

Değişen Fiyatlar

Değişen Fiyat Listeleriniz Takip Etmek Artık Zor Değil   Elektrik piyasası da diğer sektörler gibi dolar kuru ve yıl sonu etkisi ile ara dönemlerde de fiyat değişiklikleri ve yeni listeler geçiş yapmaya başladı. Bu değişimlerden bazılarını zikredelim. Siz müşterilerimizi bilgilendirirken bu değişimlerden nasıl haberdar olmanız gerektiğine dair yöntemi de bu makalemizde iletmek isteriz. Fiyat alarmını”  Örnek işaretleyerek markanın ürünlerindeki fiyat değişmelerini mail ile bildirim alabilirsiniz. Böylece fiyatta olumlu ve olumsuz değişmelere vakıf olursunuz. Şimdi 2018’e girerken  fiyat listelerini ve değişim hızını gözlemlemeniz için iletmek isteriz. Fiyat Listelerinden Bazıları METE ENERJİ ARALIK FİYAT LİSTESİ   ENTES ARALIK 2017 FİYAT LİSTESİ SCHNEIDER ELECTRIC İKİ LİSTE DEĞİŞTİRMİŞTİR. 01 2017 ARALIK SCHNEIDER ELECTRIC FİYAT LİSTESİ ( makale tarihi son liste )   KABLO İSKONTOLARI %7 LERE VARAN ORANLARDA YÜKSELMİŞTİR. ÇETİNKAYA FİYAT LİSTESİ TEMMUZ 2017   Ve buraya yazmakta zorladığımı diğer markalara ait birçok fiyat listesi ve iskonto elektrik piyasası Yeni yılda NA-DE’nin fiyat listesi ile Mervesan’ın listelerinin değişeceği ilk duyulanlar arasındadır.   Sizde fiyatları alarm kurarak doğrudan 3faz.com’dan bu makale gibi yazılara ihtiyaç duymadan takip edebilirsiniz.

Devamını Oku
04.01.2018
Neden 3faz.com

Neden 3faz.com

    Neden 3faz.com? Değişim, Gelişen dünya ile beraber her şey değiştiği gibi sektörler ve insanlarda değişmektedir. İlk insanlar meyve takası, daha sonra tahıl daha sonra madeni eşyaları, sonrasında altın ve günümüzde dolar, Türk lirası gibi kağıt paraları kullandı. Gelecekte ise karşılığı olup olmayacağı belli olmayan sanal paraları kullanmaları muhtemeldir. Paranın bu değişim ve dönüşümünün her sektörü de değişen dünya şartları ve hızla artan iletişim ve ulaşım kanalları ile ve insanların ihtiyaçlarını daha hızlı ve kolay karşılama yönünde değiştireceği kesindir.

Devamını Oku
13.11.2017
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.